Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

Güvenlik Kodu   6 + 9 = *
Bizden Size
EMSEY HASTANESİ

Marmara Yaşam Kurtköy Projesi’nin çok yakınında yer alan Kurtköy Emsey Hastanesi tüm branşlarda hizmet veriyor, varlığıyla güven duygusunu pekiştiriyor. Görevli uzman hekim kadrosu, ameliyathanesi, doğumhanesi, yoğun bakım servisi ve yenidoğan yoğun bakım servisi, cerrahi ve dahili servisleri, tanı üniteleri ve modern teknolojileri kullanan yapısıyla 24 saat kesintisiz hizmet sunuyor.

Ayrıca Kurtköy Emsey Hastanesi acil servisleri 7 gün 24 saat boyunca her türlü sağlık ihtiyacınıza zamanında cevap vermek amacıyla, Acil Tıp Uzmanları, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve hastanenin tüm birimleri tarafından da desteklenmektedir.

 

Kurtköy Emsey Hastanesi’ne Nasıl Ulaşabilirsiniz? Aşşağıda yer alan bilgilerden faydalanarak Kurtköy Emsey Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakasın’dan Ulaşım Bilgileri

Kadıköy – Üsküdar – Maltepe: D-100 yolunu takip ederek Pendik Köprüsü Kavşağı’na kadar geliniz. Kavşaktan Kurtköy-Sabiha Gökçen levhasını takip ederek Ankara Caddesi’ne çıkınız. Yaklaşık 2 km sonra sol tarafınızda Gedik Meslek Yüksek Okulu’nu göreceksiniz. Okulu geçtikten hemen sonra ilk soldan Sülüntepe-Ugetam tabelasını takip ederek önce Yunus Emre Caddesi, devamında Safa Caddesi boyunca devam ediniz. Lise Caddesi’nden sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz.

Gebze – Tuzla : Pendik Köprüsü Kavşağı’na kadar D-100 yolunu takip ediniz. Kavşağa yaklaştığınızda sağdaki Kurtköy çıkışından Ankara Caddesi’ne çıkınız. Devamında güzergah Kadıköy-Üsküdar-Maltepe yönünden geliş gibidir.

Avrupa Yakası’dan Ulaşım Bilgileri

Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden Geliş: Köprüden çıktıktan sonra Sabiha Gökçen Havaalanı levhalarını takip ederek Kurtköy’e kadar geliniz. Kurtköy otoban çıkışından çıkınız ve gişelerden geçiniz. Kurtköy-Pendik levhasından (Via/Port’un önü) otoyoldan çıktından hemen sonra ilk sağdan Kurtköy-Pendik çıkışından devam ediniz. Ankara Caddesi boyunca devam ediniz. Sağ tarafınızda Full Benzin İstasyonu’nu göreceksiniz. Hemen devamında Yenişehir levhasından sağa sapınız. Osmanlı Kavşağı’ndasınız ve önünüzde Atlantis Alışveriş Merkezi görülüyor. Kavşaktan sol karşıya Millet Caddesi’ne devam ediniz. İlk kavşaktan Sultanbeyli levhasını takip ediniz. Yaklaşık 500 metre devam ediniz. Orhangazi İlköğretim Okulu solunuzda kalacak. İkinci kavşaktan sola, devamında 200 metre sonra sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz. Yönlendirme tabelaları da güzergah boyunca size yardımcı olacaktır.

Boğaziçi Köprüsünden Geliş: Köprüden çıkışta iki şekilde gelebilirsiniz. Otobandan devam etmek için İlk çıkış olan Acıbadem Çıkışı’nı geçtikten hemen sonra Sabiha Gökçen – Ankara tabelasını takip ediniz. Bu yol sizi otobandan Kurtköy çıkışına getirecektir. Devamında güzergah üst bölümde Avrupa Yakası gelişle aynıdır. D-100 yolunu tercih edecekseniz Uzunçayır bölgesine kadar devam ediniz. Burada Ankara yönüne dönünüz. Bu noktadan sonra yolun devamı Anadolu yakası Kadıköy-Üsküdar bölgesinden geliş gibidir.

Sabiha Gökçen Havaalanından geliş: Sabiha Gökçen’den çıktıktan sonra Havaalanı Kavşağı’na geldiğinizde kavşaktan düz karşıya Kurtköy- Yenişehir yönüne devam ediniz. Osmanlı Kavşağı’ndasınız ve önünüzde Atlantis Alışveriş Merkezi görülüyor. Kavşaktan sol karşıya Millet Caddesi’ne devam ediniz. İlk kavşaktan Sultanbeyli levhasını takip ediniz. Yaklaşık 500 metre devam ediniz. Orhangazi İlköğretim Okulu solunuzda kalacak. İkinci kavşaktan sola, devamında 200 metre sonra sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz. Yönlendirme tabelaları da güzergah boyunca size yardımcı olacaktır.

Geldiğiniz bütün bu güzergahlarda belli bir noktadan sonra elektrik direklerindeki yönlendirme levhaları sizlere yardımcı olacaktır.

Toplu Taşıma Araçları İle Nasıl Gelinir?

Hastanemizin önündeki Selçuklu Caddesi durağından geçen hatlar:

16-S: Uzunçayır (Metrobus) – Sabiha Gökçen

132-K: Kartal- Pendik Köprüsü-Sultanbeyli

132-V: Kartal-Pendik Köprüsü- Sultanbeyli Battalgazi

131-H : Hilal Konutları-Tepeüstü

Minibüs : Pendik merkezden Pendik – Aydos minibüslerine bininiz, Ugetam ya da Çamlık Mahallesi Muhtarlığı’nın önünde ininiz. Sağ tarafınızda büyük bina hastanemizdir, yaklaşık 200 m lik yürüme mesafesindedir.

 

Kurtköy Emsey Hastanesi Ulaşım Bilgileri;

Adres :
Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Pendik İstanbul Türkiye

Tel :
0216 585 37 00 Çağrı Merkezi : 444 25 99 Faks : 0216 646 00 96

 

Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Pendik İstanbul Türkiye hastane adresi